Site Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları
 
Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız. Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu, bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 
Fikri Mülkiyet Hakları
 
Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu internet sitesinde bulunan tüm görsel ve yazılı materyal, Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu mülkiyetindedir ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir. Aksi tespit edildiği durumlarda Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar.
 
Sorumluluğun Sınırlandırılması
 
Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu, internet sitesine girilmesi, sitede yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.
 
Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu, yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 
Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu, internet sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve geçerli tutulması için azami gayreti sarfetmektedir. Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu’nin ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin tüm yükümlülükleri, bunların tabi oldukları sözleşmelerde belirlenmiş olup, internet sitesinde bulunan hiçbir şey söz konusu sözleşmeleri değiştiriyor olarak yorumlanamaz. Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu ayrıca, internet sitesindeki malzemelerin, yazılımın veya hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu internet sitesindeki verilerde, hizmetlerde, ürünlerde veya fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.
 
Gizlilik Politikası
 
Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu , kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu politika doğrultusunda, internet sitesinde verdiğiniz tüm kişisel bilgiler, yalnızca size hizmet amaçlı olarak kullanılmakta ve hiçbir şekilde üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.
 
Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu, internet sitesinden kişisel bilgi toplama ve kullanımını minimumda tutmakta ve toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için kullanmaktadır.
 
Diğer Sitelere Erişim
 
Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu internet sitesi içerisinden üçüncü şahıslara ait internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs sitelerine bağlandığınızda, ilgili sitenin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. 
 
Ünal & Feruzoğlu Hukuk Bürosu , bu sitelerde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu sitelerin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.